Hakkımızda

Gest Gayrimenkul; genç girişimci bir ruh ile 2017 yılında İstanbul’da M.Gökhan ÇAKIR ve Ercan AKTAŞ tarafından kurulmuştur.

Faaliyet alanı; Türkiye genelinde bulunan Kurumsal firmaların portföyünde yer alan taşınmazların satış ve pazarlanması olup hızlı, güvenilir ve şeffaf bir biçimde en uygun alıcı ile satıcıyı buluşturmayı amaç edinmiştir.

Çalışmalarımızda, portföyümüze alacağımız gayrimenkullerin uzman ekiplerce ekspertizinin yapılması, satış ve pazarlama faaliyetleri ile tapu devrinin yapılması, bu işlemler yapılırken alıcı ve satıcıların karşılaştıkları sorunları minimum boyuta indirmek, karşılıklı güveni, maksimum kar düzeyi ve memnuniyet beklentisini sağlamak hedeflenmektedir.

Vizyon

Yönetim anlayışını ve kalite standartlarımızı sürekli geliştirerek, yurtiçi gayrimenkul sektöründeki konumumuzu devam ettirmek ve daha ileriye taşımak, müşteri memnuniyeti odaklı, planlı, nitelikli ve yenilikçi anlayışımızı, uluslararası kriterlerde daha yukarıya taşıyarak, dünyadaki sayılı gayrimenkul firmaları arasına girmek.

Gayrimenkul Sektöründe Verdiğimiz Hizmetlerin Kalitesini Yükselterek Müşterilerimize Alış ve Satış Konusunda En İyi Hizmeti Sağlamak ve Bu Hizmet Anlayışının Ülke İçerisinde Standartlaşmasını Sağlamaktır.

 • Gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli personelimiz ile müşterilerimize üst düzey hizmeti sunmak ve bu kaliteyi örnek teşkil ederek emlak piyasası içerisinde standart haline getirmek
 • Ulusal ölçekte büyüyen portföyümüzü en geniş kitlelere ulaştırmak
 • Güven ve kalite önceliği ile müşterilerimize entegre çözümler sunmak
 • Güven veren, mesleğine saygı duyan, sürekli eğitim ve teknolojik gelişmelere açık gayrimenkul danışmanları yetiştirmek
 • Sektörde farklılık yaratacak yenilikler için araştırma ve geliştirme çabası içerisinde bulunmak
 • Farklı, yenilikçi ve güvenilir marka haline gelmek
 • Eğitimli danışmanlarımız, kaliteli hizmet anlayışımız ile güvene dayalı sektör içerisinde her zaman ve her koşulda müşterilerimizin olumlu referansını kazanmak

 • Güven,
 • Mükemmeliyet,
 • Memnuniyet,
 • Kalite,
 • Hizmet,
 • Gelişim,

GÖKHAN ÇAKIR – KURUCU ORTAK
Yıldız Teknik Üniversitesi, Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümü’nden 2011 yılında mezun olan Gökhan ÇAKIR, Gayrimenkul sektöründeki ilk tecrübesini 2008 yılında öğrencilik dönemlerinde REMAX Eksen Çekmeköy ofisinde “Gayrimenkul Danışmanı” olarak çalışma hayatına başladı. 2010 yılında “Değerleme Uzman Yardımcısı” olarak işe başladığı Özgür Gayrimenkul Değerleme LTD.ŞTİ. bünyesinde farklı niteliklerdeki gayrimenkullerin saha ve rapor çalışmalarını yürütmüştür. 2012 yılında Aktif Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş, 2013 yılı Limit Gayrimenkul Değerleme A.Ş firmalarında ‘Değerleme Uzmanı’ olarak farklı niteliklerdeki gayrimenkullerinde saha ve rapor çalışmalarını yürütmüştür. En son olarak 2013 Mayıs ayında Eva Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş ‘Değerleme Koordinatörü’ olarak işe başlamış olup farklı nitelikli taşınmaza dair düzenlenmiş değerleme ve fizibilite raporlarının kontrolünde görev almıştır. 2017 yılı ikincisi yarısı itibariyle şirketimizin kuruluşunda yer almış ve “Kurucu Ortak ” görevlerini yürütmektedir.

Ercan AKTAŞ – Kurucu Ortak
1984 yılında İstanbul’da doğan Ercan AKTAŞ, ilk orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde Fen Edebiyat Fakültesi İstatistik bölümünde okudu. Mezuniyet sonrası Currency Trading and Investment Consulting alanında eğitim aldı, İlk iş deneyimine Remax’de başladı daha sonra Gayrimenkul alanında deneyimlerini arttırmak ve uzmanlaşmak için Gayrimenkul Değerleme alanında Gayrimenkul Değerleme Uzman Yardımcısı olarak çalıştı akabinde Denizbank Gayrimenkul ve ekspertiz bölümünde Yetkili ünvanı ile çalışmaya başladı. Gayrimenkul sektöründe çalışmanın keyfini ve edinmiş olduğu deneyim ile birlikte gayrimenkul alanında kaliteli hizmet deneyiminin doğru insanlarla çalışmaktan geçtiğini düşünerek arkadaşları ile birlikte Gest Gayrimenkul Danışmanlık Firmasını kurdu.