GEST GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK’A İTHAFEN

Yaklaşık 5 yıldır, ikamet edebileceğimiz, rahat, geniş, ferah, günlük ihtiyaçlarımızı karşılayabileceğimiz merkezlere yakın, yeni yapı, iş yeri güzergahımıza yakın bir ev arıyorduk. Bu süreçte yaklaşık 1 ay önce şirketinizle tanışmış bulundum. Malatya Yeşilyurt Yakınca Mahallesi Saklı Vadi sitesindeki dairenin şirketiniz aracılığıyla satışa çıkarıldığını web sitesinden gördüm. Telefon aracılığıyla danışmanlarınızdan Ercan AKTAŞ Bey ile görüşmemizde, dairenin tüm özellikleri, olumlu ve olumsuz yönleriyle net olarak paylaşılmış, dairenin eksikleri açıkça belirtilmiştir. Daha sonra yer görme için gittiğimizde anlatılanların dışında bir eksik olmadığını, dairenin aradığımız tüm özellikleri ihtiva ettiği, eksikler nedeniyle de fiyatın makul olduğu kanaatimiz hasıl olmuştur. Daireye talip olduğumuzu danışmanınız Ercan AKTAŞ Bey ile bildirdiğimiz andan itibaren daireyi satın alıncaya kadar, tüm süreçte Ercan AKTAŞ Bey aracılığıyla her aşamada bilgilendirildik ve kafamızda oluşan tüm soruları yine onun aracılığıyla çözüme kavuşturduk. Her problemi adım adım çözdük. Neticede aklımızda hiç bir soru işareti kalmadan şirketiniz aracılığıyla bir ev sahibi olduk. Bu zaman zarfında, yardım, bilgilendirme ve aracılık hizmetleriniz için, başta danışmanınız Ercan AKTAŞ Bey olmak üzere, şirketinizin tüm çalışanlarına el kalbi duygularımla TEŞEKKÜR EDERİM. Hizmetlerinizin aynı kalite ve içtenlikle devamını dilerim.

Mehmet Eser BATMAZ

GSM: 0 505 442 35 98

MERHABA

Kurumunuza ait olan SS740 nolu taşınmazınızın satışı esnasında gerek ikili ilişkilerde, gerekse çözüm odaklı yaklaşımlarda bizleri memnun eden davranışlarınızdan dolayı öncelikle GEST Gayrimenkul şirketine, bizleri hiç üzmeyen Sayın Ercan AKTAŞ Beyefendi’ye TEŞEKKÜRLERİMİZİ bir borç biliriz. Ayrıca Abankla daha önce hiçbir şekilde bir çalışmamış olmamıza rağmen ilk gözlemlemiş olduğum olumlu davranışlarından ötürü yönetim aşamasında bizlere yardımcı olan yapıcı davranan tüm yönetici ve çalışanlarında sonsuz şükranlarımı sunarız. Sabrından ötürü Ercan AKTAŞ Beyefendiye tekrar teşekkürlerimi borç bilirim. Sadece bir noktada üzüldüğüm konu oldu da bu kadar profesyonel insanların arasında Vekalet verdiğiniz Avukatınızın seçiminde. Benim gözlemlediğim kadarıyla biraz sıkıntı olduğu ve onca kişiyle muhatap olmamıza rağmen, negatif herhangi bir düşünceye kapılmamamıza rağmen Vekil tayin ettiğiniz Avukatlarınızı biraz daha iyi seçebilirseniz çok daha iyi olacağı kanısındayım.

Tekrardan TEŞEKKÜRLER ERCAN AKTAŞ, GEST GAYRIMENKUL VE ABANK.

AYŞE-MURAT KASAP

GEST GAYRİMENKUL YATIRIMI DANIŞMANLIK’ A

Manisa, Kırkağaç, Firdanlar Köyü Balıkesir yolu üzerinde yer alan Akaryakıt Satış istasyonu satışı için GEST GAYRİMENKULDEN GÖKHAN ÇAKIR ile irtibat kurduk. Gökhan Bey satış süreci yönetimi, bizleri devamlı olarak bilgilendirmesi ve tapu devrinde destekleri, özverili çalışmalarından dolayı GEST GAYRİMENKUL ve GÖKHAN ÇAKIR’A teşekkürü borç biliriz.

İZZETTİN DENKTAŞ

İSTANBUL SANCAKTEPE ARSA SATIŞI

Merhabalar

İstanbul Sancaktepe Samandıra mahallesinde yer alan arsa yatırımız için Gest Gayrimenkulden Gökhan Çakır ve Ercan Aktaş’ın yatırım danışmanlığı ve proje geliştirme çalışmaları sonucunda doğru bir karar vererek 13.900.000 TL ile arsayı satın aldık. Kendilerine bizleri doğru bilgilendirmeleri, doğru yönlendirmeleri ve profesyonel çalışmalarından ötürü teşekkür ederiz.

GEST GAYRİMENKULE İTHAFEN

İzmir, Buca, Konak Evleri Sitesinde bulunan villayı Gest Gayrimenkul aracılığıyla satın aldım. Kendileri süreci en başından en sonuna kadar titizlikle takip edip bizleri sürekli bilgilendirdi. Gest Gayrimenkule profesyonel çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunarım.

VOLKAN ve BELGİN KUTLUGÜN

KUŞADASI VİLLA SATIŞLARI

Ege Çınar Grubu olarak Kuşadası Yaylaköy’ de bulunan Bella Vista sitesinde yer alan 3 adet villa GEST Gayrimenkul aracılığıyla satın alınmış bulunmaktayız. Kendilerinin çalışma disiplinleri, profesyonel yaklaşımları için teşekkürlerimiz sunarız

EGE ÇINAR GRUBU

KUŞADASI YAYLAKÖY VİLLA

Bella Vista Sitesinde bulunan villayı GEST Gayrimenkul aracılığı ile satın aldık. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.

İSMAİL EREN